Turniej w World of Tanks przygotowany przez ESL

Już w piątek w Darłowie odbędzie się Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych, podczas którego zostanie rozegrany otwarty turniej w World of Tanks przygotowany przez ESL. W dalszej części wiadomości znajdziecie niezbędne informacje o grze, jak i o samych zawodach.

World of Tanks – o grze
World of Tanks to sieciowa, drużynowa gra akcji dla wielu graczy (MMO), której tematem przewodnim są starcia pojazdów pancernych. Mamy okazję wkroczyć na pola epickich bitew pancernych okresu drugiej wojny światowej razem z innymi żądnymi chwały zawodnikami z całego świata. Dostępnych jest ponad 150 pojazdów pancernych pochodzących z Ameryki, Niemiec, Francji i Związku Radzieckiego – a każdy z nich został jak najwierniej odwzorowany pod względem historycznym. Elastyczny system związany z ulepszaniem i rozwijaniem pojazdów pozwala na wypróbowanie dowolnych maszyn i broni dostępnych w grze. Każdy z typów czołgów ma swoje zalety i każdy może być niezwykle efektywny w rękach prawdziwego asa pancernego: niezależnie od tego, czy woli zamęczać swoich przeciwników szybkimi i zwrotnymi lekkimi czołgami, tworzyć głębokie wyłomy w liniach wroga wozami średnimi, niszczyć maszyny wroga potężnymi działami czołgów ciężkich, czy też prowadzić ostrzał z daleka za pomocą artylerii.

Otwarty turniej World of Tanks w dniach 29.06-01.07.2012

Zapraszamy do udziału w turnieju otwartym World of Tanks. W postawionej hali namiotowej, gracze będą mieć do dyspozycji 20 stanowisk. Każdy uczestnik będzie mógł skosztować specjału kuchni polowej – grochówki. Dodatkowo zostanie postawiony specjalny namiot, gdzie zaprezentowane zostaną różne modele broni.

Dla tych, którzy chcieli by zagrać w rozgrywkach internetowych, więcej informacji możecie uzyskać pod tym adresem.