Pomoc dla Wieśka, ksywka „Wichura”

Pomoc dla Wieśka, ksywka „Wichura”

Organizatorzy zlotu proszą o kontaktowanie się z naszym przyjacielem, który uległ chorobie i częściowo stracił pamięć. Wiesiek jest naszym stałym zlotowiczem, który przyjeżdżał na nasze zloty ciągnikiem URSUS. Na pewno wszyscy pamiętają uśmiechniętego Wieśka, który gościł na naszym zlocie. Jako organizatorzy życzymy Wieśkowi szybkiego powrotu do zdrowia i prosimy uczestników zlotu o telefony do „Wichury”. Poniżej zamieszczamy treść listu od rodziny.

Szanowni Państwo,

W imieniu całej naszej rodziny prosimy o pomoc dla Wiesława Zdziechowskiego (ksywka Wichura), który w wyniku ataku mięśnie sercowego oraz obrzęku mózgu częściowo stracił pamięć.

Kondycja fizyczna Wieśka jest już bardzo dobra, ale jego stan psychiczny pozostawia wiele do życzenia. Chcemy przywrócić mu chęć życia, zmotywować go do działania. Jako, że interesował się głównie militariami, pragniemy, żeby wziął udział w tegorocznej edycji zlotu, a wszystkich jego znajomych prosimy o kontakt, aby go do tego zachęcić. To w waszych rękach może leżeć ostatnia szansa na powrót Wieśka do normalnego życia, pełnego pasji i radości. Z całego serca prosimy o poświęcenie choćby kilku minut na rozmowę telefoniczną.

Wiesław Zdziechowski ul. Mleczna 45 28-133 Pacanów
tel. 606 899 085

Za wszelkie próby kontaktu z góry dziękujemy.